Me teame, et Royal Grass® kvaliteet, usaldusväärsus ning ülikõrged standardid tagavad rahulolu meie toodetega. See on ainus võimalus garanteerimaks, et Teie aeda hakkab kaunistama kvaliteetne kunstmuru, mitte mingi teisejärguline võlts toode.
Küsige kindlasti meilt muru näidiseid, et saaksite selles ise veenduda! Kogenematu inimese jaoks võib osutada väga raskeks eristada kunstmuru tooteid, kui nad on värskelt tehasest tulnud. Kuid aja möödudes märkate erinevust kõrgekvaliteedilisel ja teisejärgulisel kunstmurul. Kui otsustate kasutada enda maastikukujunduse firma teenuseid, küsige kindlasti kinnitust muru päritolu kohta. Veenduge, et saate vastava kvaliteediga muru, mille eest maksnud olete! NB! Royal Grass® tehismuru tootega tuleb kaasa vähemalt 8. aastane garantii!

Royal Grass® EcoSense on suviselt kaunis roheline tehismuru, mis sobib suurepäraselt meie kliimasse nii suveks kui talveks. Tehismuru on kõrgkvaliteediline ja näeb alati hästi hooldatud välja. Royal Grass® EcoSense on toodetud pehmest ja painduvast V-kujulisest kiust. Selline kuju annab murule suurema vastupidavuse ja tänu hästi läbimõeldud värvi-kombinatsioonile kindlustab ilusa ning naturaalse välimuse. Muru kõrguseks on 40 mm, mistõttu näeb tehismuru välja volüümikas ning lisaboonusena on eriti pehme. Antud muru on eriline veel selle poolest, et on 100% taaskasutatav.

Royal Grass® EcoSense  kunstmuru ei sisalda kahjulike toksiine ega raskemetalle. Royal Grass® EcoSense on valmistatud 100% polyolefin materjalist (PP ja PE). Tänu uudsele tootmisviisile ei kasutata ühtegi teist materjali kunstmuru valmistamisel. Seega peale Royal Grass® EcoSense eluiga, saab seda 100% taaskasutada uue kunstmuru tootmisel.


Royal Grass® Silk35 on kunstmuru sortimendi liider - uskumatult pehme ja täidlase sisuga. Muru nagu muru peab olema - tagab imelise naudingu, sellel on  mõnus kõndida ning on silmale ilus vaadata. Sellel kunstmuru sordil on helepruun sünteetiline juuretasand ja on esmaseks valikuks Teile, kui eelistate luksuslikku aia välimust.See on sama hea kui looduslik muru kui mitte parem! Royal Grass® Silk35 on täismuru süsteem, mis tähendab, et paigaldamisel ei ole tarvis eraldi täitematerjali (liiv).

Royal Grass® murude unikaalne omadus on spetsiaalne patenteeritud V-kujuline murukiud, mis tagab püsiva püstise hoiaku. See eriline V-kujuline kiud püsib püstises asendis kauem kui teise vormiga rohukõrred.

Royal Grass® Silk25 on odavam kunstmuru, mille valmistamisel pole tehtud ühtegi kompromissi muru loomuliku välimuse osas. Silk25 on vähem pehmem, kui tema sugulane Royal Grass® Silk35, kuid siiski tagab hea tunde paljajalu sellel astudes. Positiivseks omaduseks on muru pikkus (25mm), mis kindlustab muru püstise asendi. Lõpptulemuseks on puhas ja hästi hooldatud muru, mis  koosneb mitmetest värvidest. Rohukõrred koosnevad suve- ja oliivi- rohelisest värvist. Parimaks võrdluseks on looduslik muru suve lõpul. Mitte just särav ja värske roheline, kuid muru, mis loob hästi hoitud ja korrapäraselt väetatud aia ilme.
 Royal Grass® Satin
on naturaalse välimusega, tihe ja pehme tehismuru õuealadele. Antud muru sobib ideaalselt „metsikusse“ aeda või inimestele, kes soovivad pikemat ja jõulisemat tehismuru. Tänu selle pehmemale ja paindlikumale murukiule, pikkusega 45 mm, saavutatakse naturaalse ja jõulisema muru välimus, kuna rohukõrred langevad igasse suunda. Royal Grass® Satin sirged murukiud on  oliiv- ja suve- rohelist värvi. Paks juuretasand on pruuni ja tumerohelise värvusega. Tulemuseks on realistliku välimusega muru.
 
Royal Grass® Deluxe on ideaalne alternatiiv looduslikule murule väikestesse aedadesse, katuseterassidele ja rõdudele. Parim kunstmuru, mis saadaval! Tihedad ning jõulised V-kujulised kiud teevad sellest muru, mis talub intensiivset kasutamist. Samas ei paista naabri muru enam kunagi rohelisem. Royal Grass® Deluxe’i iseloomustab hästi väetatud ja kastetud välimus. Selle korrektne välimus ja täpsed lõiked sobivad suurepäraselt modernsetesse aedadesse. See on muru inimesele, kes armastab oma aeda ning kes näeb seda kui oma kodu visiitkaarti.
 

Royal Grass® Urban loob sõbraliku ja rohelise keskkonna ning on suurepäraseks alternatiiviks looduslikule murule haljastamisel. Tehismuru on mitmekülgne, vastupidav ja loomuliku väljanägemisega. Selle toote eeliseks on pikaajaline vastupidavus, mis talub ka intensiivset kasutamist, mistõttu on Royal Grass® Urbanil 1001 kasutusvõimalust. Royal Grass® Urban täidetakse liivaga, mistõttu on see parim valik avaliku ja valveta alade haljastuseks.
NB! Meie kunstmuru valik uueneb pidevalt, et pakkuda kvaliteetseid ja soodsamaid tooteid. Tehismuru on saadaval kõrgustes 10mm - 65mm, erinevates toonides ja tihedusastmetega. Hinnad algavad 12eur/m2 - 55eur/m2 + km.