Tänapäeva kunstmuru pole enam ainult spordiväljakute pärusmaa, vaid tungib aina jõudsamalt ka elamute aedadesse, terrassidele, rõdudele. Me kõik teame, kui kiireks on muutunud meie elutempo: töö, kodu, lapsed, trenn, kõik nad vajavad aega ja pühendumist. Mis saaks olla parem, kui peale väsitavat päeva nautida oma aeda, kus kõik on korras.

Tehismuru kattega aia rajamine võib esialgu tunduda kallis, kuid ajapikku säästab see Teie enda energiat ja aega. Enam ei pea muretsema kastmise, niitmise ega ka mullamuttide pärast. Mis saaks olla parem sellest, kui hommikul korras aias kohvi juua ja teada, et Te ei pea seda õhtul väsinuna niitma. Kunstmuru ainus puudus on see, et ta ei suuda pakkuda värskelt niidetud muru lõhna, aga samas ei kasva Teie aias enam ka umbrohtu. Elamute aedadesse, rõdudele ja terrassidele soovitame peamiselt väga kvaliteetset Royal Grass® kunstmuru, mis on spetsiaalselt selleks disainitud. Isikliku toote nõustamise puhul ära kõhkle ühendust võtta, vastame rõõmsasti Teie küsimuste!
Kui valite kunstmuru, siis kindlasti küsige erinevaid pakkumisi, kuna turul on väga palju erinevaid tootjaid ja kvaliteet kõigub seinast seina, samuti hinnad. Kindlasti tuleb uurida, missuguse koostisega on muru, eriti just muru põhi, mis hoiab kinni muru liblesid. Väga tähtis on ka muru lible ise, sellel peaks olema tugevdus-roog sees, ilma selleta kunstmuru kasutamise käigus lamandub ja kaotab oma pehmuse. Tähtis on vee läbilaskevõime ja vastupidavus UV-kiirtele. Odavamad kunstmurud helgivad päikese käes ja see on silmadele halb, seega tasub uurida ka seda. Nõu saamiseks võtke meiega julgelt ühendust!