Mänguväljakud elamurajoonides, lasteaedades ja koolides on pidevalt kasutusel, eriti intensiivselt kasutatakse väljakuid, kus on ronimiseks mõeldud atraktsioonid. Looduslik muru tavaliselt ei ela üle mänguväljakute rohket kasutamist, samuti vajab naturaalne muru palju hooldamist. Tehismuru on suurepärane alternatiiv naturaalsele murule, luues lastele turvalise ja puhta keskkonna mängimiseks, mis on disainitud spetsiaalselt neile. Küsige hinnapakkumist meilt juba täna!
Pidevalt kasutuses oleva naturaalse muru ilu ja võlu kaob kiiresti ning järgi jääb kõva ja kuiv või mudane ja märgade laikudega maalapp. Sellise välimusega mänguväljak ei ole ahvatlev koht mängimiseks, mille tõttu võivad lapsed oma mängudega suunduda ohtlikele aladele avalikus ruumis. Kunstmuru on suurepärane ning vähe hooldust vajav alternatiiv. Tehismuru on lihtne hooldada, säästab aega ja raha ning on suurepärane lahendus lubamaks lastel mängida väljas aastaringselt.
Mänguväljakud peavad vastu pidama intensiivsele kasutamisele. Kestev trampimine kurnab naturaalse muru kiiresti ja lühendab märgatavalt muru eluiga. Seetõttu on tehismuru toodete väljaarendamisel lähtutud just sellest ning on välja töötatud spetsiaalsed kunstmuru tüübid, mis peavad vastu pidevale intensiivsele kasutamisele. Sõltumata ilmast on kunstmuru suurepärane lahendus avalikku ruumi, kus lapsed saavad palli mängida, lasteaedade õuealadele, et tagamaks puhtust kiikedel ja liumägedel.
Kunstmuru pealmise kihi valik võib osutada keeruliseks, kuna mitmed tegurid mängivad oma rolli. Objektiivne võrdlus erinevate kunstmuru tüüpide vahel on vajalik, et teha õige otsus, mis võtab arvesse mänguväljaku eesmärgi ja kasutustingimused. Nõusaamiseks võtke meiega julgelt ühendust!


Lapsed lihtsalt armastavad mängimist kunstmuru väljakul!